Dieta oczyszczająca

dietaIntensywny tryb życia, codzienny pośpiech, jedzenie byle czego w krótkim czasie niesystematycznie, przewlekły stres, zanieczyszczone spalinami środowisko sprzyjają gromadzeniu się toksyn w naszym organizmie pogarszając jego zdolność do regeneracji, obniżając  jego kondycję. Skutkuje to nadmiernym gromadzeniem się produktów przemiany materii, tkanki tłuszczowej w organizmie, złym samopoczuciem, bólami głowy, brzucha, problemami z koncentracją, obniżoną odpornością a także pogorszeniem wyglądu skóry, włosów i paznokci, a nawet alergią. Tą dietę wprowadzamy u osób, które chcą oczyścić swój organizm z toksyn, zainwestować w swoje zdrowie, mieć więcej energii, poprawić wygląd skóry, wzmocnić włosy i paznokcie. Istotą tego programu jest wprowadzenie w odpowiedniej ilości i formie takich produktów jak warzywa, owoce, nabiał w postaci kefirów czy jogurtów, produkty wysokobłonnikowe.

Na wizycie dowiedzą się Państwo jak komponować posiłki, by były zdrowe i spotęgowały proces oczyszczania organizmu, tak by mogli Państwo cieszyć się dobrym zdrowiem, smukłą sylwetką, po wywiadzie żywieniowy otrzymają Państwo odpowiednio ułożony jadłospis.

Jeśli chcesz przywrócić równowagę swojemu organizmowi umów się telefonicznie na wizytę ze specjalistą, który pomoże Ci poprawić metabolizm i pomoże wyeliminować toksyny z organizmu a także nauczy Cię zdrowych nawyków żywieniowych, tak byś cieszył się wspaniałym samopoczuciem. 

"W zdrowym ciele zdrowy duch"

Zobacz również