O firmie

Wizytówka firmy

Zdrowie pacjentów jest najważniejsze. Utrzymanie zgrabnej sylwetki, a przy tym dobrego zdrowia to zadanie gabinetu dietetycznego Beauty Siluet - skuteczny dietetyk. Zajmujemy się układaniem indywidualnych planów żywieniowych, poprzedzonych szczegółowym wywiadem żywieniowym, tak by dietetyk mógł dokładnie poznać potrzeby pacjenta. Ważne jest, by odchudzać się mądrze. Oprócz redukcji ilości kalorii trzeba dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, witamin, soli mineralnych, a posiłki muszą być pełnowartościowe, by organizm mógł prawidłowo funkcjonować.

Dietetyk indywidualnie doradzi jak racjonalnie się odżywiać. Wiemy, że obecny tryb życia nie pozwala spędzać długich godzin w kuchni, stąd nasze diety są proste w przygotowaniu, posiłki komponowane są ze składników ogólnodostępnych w sklepach spożywczych, a poza tym są smaczne, pożywne i zaspakajają łaknienie, bo wbrew pozorom, żeby chudnąć trzeba jeść – o tym jak to zrobić, dowiesz się w naszym gabinecie. U nas dietetyk ma na celu zmienić nawyki żywieniowe pacjenta, tak by po osiągnięciu zdrowej wagi, miał świadomość które produkty warto wybrać z półki sklepowej i mógł samodzielnie zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę.

Pomagamy też pacjentom cierpiącym na choroby dietozależne. Pomagamy osobom chorującym na choroby tarczycy, nadciśnienie, mający zbyt wysoki poziom cholesterolu we krwi, a także z innymi schorzeniami wymagającymi opieki dietetyka. Uczymy zdrowego odżywiania także dzieci i ich rodziców. Wizyty prowadzi doświadczony dietetyk, doradca żywieniowy pełen pasji, ciągle pogłębiający swoja wiedzę z zakresu dietetyki, który motywuje do osiągnięcia wymarzonej wagi i któremu również zależy na osiągnięciu sukcesu dietetycznego przez każdego pacjenta naszego gabinetu. Po osiągnięciu odpowiedniej wagi przez pacjenta dietetyk pokaże jak postępować, by uniknąć efektu jo-jo i pomoże utrzymać optymalną i zdrową wagę. Nasza wiedza, doświadczenie i zaufanie owocuje poprzez powiększanie się grona zadowolonych pacjentów.

Zobacz również